Podsumowanie sezonu 2003/04

Pierwszy sezon nowego sądeckiego zespołu KS Chruślice Nowy Sącz. Klub powstał 4 stycznia 2003 roku i został zgłoszony do rozgrywek ligowych C-klasy.  Pierwszy sezon i pierwsze nadzieje ze uda się osiągnąć sukces.
W pierwszym sezonie rozegraliśmy 20 spotkań ligowych. Poniżej przedstawiony jest terminarz wraz z wynikami rozgrywek C-klasy sezonu 2003/04.

Kolejka 1 – 17 sierpnia

Olimpik Powroźnik 2-3 Zawisza Rożnów
LKS Łęka 0-0 Chruślice Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 3-2 Dąbrovia Wielogłowy
Kolejka 2 – 24 sierpnia
Zawisza Rożnów 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
Chruślice Nowy Sącz 0-4 Przełęcz Tylicz
Olimpik Powroźnik 3-2 LKS Łęka
Kolejka 3 – 31 sierpnia
LKS Łęka 1-3 Zawisza Rożnów
Przełęcz Tylicz 3-0 Olimpik Powroźnik
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 Chruślice Nowy Sącz
Kolejka 4 – 7 września
Zawisza Rożnów 4-1 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 2-2 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Łęka 4-4 Przełęcz Tylicz
Kolejka 5 – 14 września
Przełęcz Tylicz 0-1 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 4-2 LKS Łęka
Chruślice Nowy Sącz 2-1 Olimpik Powroźnik
Kolejka 6 – 21 września
Zawisza Rożnów 1-1 Olimpik Powroźnik
Chruślice Nowy Sącz 4-0 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 Przełęcz Tylicz
Kolejka 7 – 28 września
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Zawisza Rożnów
Przełęcz Tylicz 5-1 Chruślice Nowy Sącz
LKS Łęka 4-3 Olimpik Powroźnik
Kolejka 8 – 5 października
Zawisza Rożnów 5-3 LKS Łęka
Olimpik Powroźnik 2-2 Przełęcz Tylicz
Chruślice Nowy Sącz 3-1 Dąbrovia Wielogłowy
Kolejka 9 – 12 października
Chruślice Nowy Sącz 0-0 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 6-1 Olimpik Powroźnik
Przełęcz Tylicz 2-0 LKS Łęka
Kolejka 10 – 19 października
Zawisza Rożnów 1-2 Przełęcz Tylicz
LKS Łęka 2-2 Dąbrovia Wielogłowy
Olimpik Powroźnik 0-3 Chruślice Nowy Sącz
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0-1 w 68. minucie – zawodnik gospodarzy ukarany czerwoną kartką nie opuścił boiska
Kolejka 11 – 18 kwietnia
Zawisza Rożnów 6-0 Olimpik Powroźnik
Chruślice Nowy Sącz 4-3 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 3-5 Przełęcz Tylicz
Kolejka 12 – 25 kwietnia
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Zawisza Rożnów
Przełęcz Tylicz 2-2 Chruślice Nowy Sącz
LKS Łęka 5-2 Olimpik Powroźnik
Kolejka 13 – 2 maja
Zawisza Rożnów 4-2 LKS Łęka
Olimpik Powroźnik 0-7 Przełęcz Tylicz
Chruślice Nowy Sącz 3-2 Dąbrovia Wielogłowy
Kolejka 14 – 9 maja
Chruślice Nowy Sącz 1-1 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 Olimpik Powroźnik
Przełęcz Tylicz 7-2 LKS Łęka
Kolejka 15 – 16 maja
Zawisza Rożnów 1-3 Przełęcz Tylicz
LKS Łęka 0-3 Dąbrovia Wielogłowy
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy – na boisku 2-2
Olimpik Powroźnik 2-1 Chruślice Nowy Sącz
Kolejka 16 – 23 maja
Olimpik Powroźnik 2-9 Zawisza Rożnów
LKS Łęka 2-2 Chruślice Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 3-1 Dąbrovia Wielogłowy
Kolejka 17 – 30 maja
Zawisza Rożnów 7-1 Dąbrovia Wielogłowy
Chruślice Nowy Sącz 2-3 Przełęcz Tylicz
Olimpik Powroźnik 0-1 LKS Łęka
Kolejka 18 – 6 czerwca
LKS Łęka 1-2 Zawisza Rożnów
Przełęcz Tylicz 7-0 Olimpik Powroźnik
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Chruślice Nowy Sącz
Kolejka 19 – 13 czerwca
Zawisza Rożnów 0-2 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 3-0 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Łęka 2-3 Przełęcz Tylicz
Kolejka 20 – 20 czerwca
Przełęcz Tylicz 3-1 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 LKS Łęka
Chruślice Nowy Sącz 3-0 Olimpik Powroźnik
Tabela końcowa sezonu 2003/04
suma
dom
wyjazd
miejsce
zespól
M.
Pkt.
Z.
R.
P.
Bramki
Z.
R.
P.
Bramki
Z.
R. P. Bramki
1. Przełęcz Tylicz 20 48 15 3 2 70-28 8 1 1 35-10 7 2 1 35-18
2. Zawisza Rożnów 20 40 12 4 4 56-30 5 2 3 32-18 7 2 1 24-12
3. Chruślice Nowy Sącz 20 30 8 6 6 38-35 6 2 2 22-15 2 4 4 16-20
4. Dąbrovia Wielogłowy 20 25 7 4 9 48-48 6 1 3 31-19 1 3 6 17-29
5. LKS Łęka 20 13 3 4 13 37-60 2 4 4 21-24 1 0 9 16-36
6. Olimpik Powroźnik 20 12 3 3 14 24-72 3 2 5 16-30 0 1 9 8-42
Po zakończeniu rozgrywek sezonu 2003/04 wszystkie zespoły C-klasy zostały przesunięte to B-klasy ze względu na małą liczbę zespołów w C-klasie
Sezon 2003/04 to również Puchar Polski. Przygoda była krótka i zakończyła się na pierwszej rundzie przegraną z Biegoniczanką Nowy Sącz
I runda – 27 lipca

Biegoniczanka Nowy Sącz 6-0 Chruślice Nowy Sącz

Skład z sezonu 2003/2004

Bramkarze: Daniel Gadzina, Paweł Migacz, Sławomir Prusak.

Obrońcy: Jarosław Buźniak, Grzegorz Bochenek, Arkadiusz Dominik, Grzegorz Cebula, Paweł Olchawa,
Dawid Głuc, Dariusz Gwiżdż, Artur Żelazny, Krzysztof Boruch, Dominik Kiełbasa, Maciej Brdej.

Pomocnicy: Marcin Bocheński, Piotr Mikulec, Arkadiusz Buźniak, Artur Ożóg, Maciej Frączek,
Sławomir Cebula, Stanisław Stefański, Mariusz Wygoda, Paweł Uryga.

Napastnicy: Robert Buźniak, Jacek Kogut, Marek Wańczyk, Sławomir Słaby, Tomasz Woźniak, Konrad Woliński, Łukasz Kopczyński.

źródło:www.90minut.pl oraz własne

komentowanie zablokowane.

|