Sezon 2009/10

.
.
.
.

Kolejka 1 – 23 sierpnia
Pauza: Przetakówka Nowy Sącz.
Wicher Mogilno 2-3 Tabaszovia Tabaszowa
Chruślice Nowy Sącz 1-3 Zamczysko Marcinkowice
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-2 LKS Ubiad
Górka Szczereż 3-4 Amator Paszyn
LKS Cieniawa 1-0 Jaworzynka Gołkowice
.
Kolejka 2 – 30 sierpnia
Pauza: Amator Paszyn.
LKS Ubiad 3-2 Górka Szczereż
LKS Cieniawa 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 3-3 Jaworzynka Gołkowice
Tabaszovia Tabaszowa 0-1 Chruślice Nowy Sącz
Przetakówka Nowy Sącz 2-9 Wicher Mogilno
.
Kolejka 3 – 6 września
Pauza: Wicher Mogilno.
Chruślice Nowy Sącz 3-1 Przetakówka Nowy Sącz
Jaworzynka Gołkowice 6-0 Tabaszovia Tabaszowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Zamczysko Marcinkowice
Górka Szczereż 3-0 LKS Cieniawa
(wo) goście nie przystąpili do meczu
Amator Paszyn 2-0 LKS Ubiad
.
Kolejka 4 – 13 września
Pauza: LKS Ubiad.
LKS Cieniawa 2-3 Amator Paszyn
Zamczysko Marcinkowice 6-2 Górka Szczereż
Tabaszovia Tabaszowa 1-6 Biegoniczanka Nowy Sącz
Przetakówka Nowy Sącz 1-3 Jaworzynka Gołkowice
Wicher Mogilno 5-0 Chruślice Nowy Sącz
.
Kolejka 5 – 20 września
Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
Jaworzynka Gołkowice 2-4 Wicher Mogilno
Biegoniczanka Nowy Sącz 9-0 Przetakówka Nowy Sącz
Górka Szczereż 3-4 Tabaszovia Tabaszowa
Amator Paszyn 0-1 Zamczysko Marcinkowice
LKS Ubiad 3-1 LKS Cieniawa
.
Kolejka 6 – 27 września
Pauza: LKS Cieniawa.
Zamczysko Marcinkowice 2-0 LKS Ubiad
Tabaszovia Tabaszowa 1-4 Amator Paszyn
Przetakówka Nowy Sącz 2-8 Górka Szczereż
Wicher Mogilno 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 2-1 Jaworzynka Gołkowice
.
Kolejka 7 – 4 października
Pauza: Jaworzynka Gołkowice.
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 Chruślice Nowy Sącz
Górka Szczereż 2-2 Wicher Mogilno
Amator Paszyn 4-1 Przetakówka Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-1 Tabaszovia Tabaszowa
LKS Cieniawa 0-3 Zamczysko Marcinkowice
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
.
Kolejka 8 – 11 października
Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
Tabaszovia Tabaszowa 2-2 LKS Cieniawa
Wicher Mogilno 3-3 Amator Paszyn
Chruślice Nowy Sącz 2-2 Górka Szczereż
Jaworzynka Gołkowice 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Ubiad 6-0 Przetakówka Nowy Sącz
.
Kolejka 9 – 28 kwietnia
Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz.
Górka Szczereż 2-5 Jaworzynka Gołkowice
Amator Paszyn 2-2 Chruślice Nowy Sącz
LKS Ubiad 0-2 Wicher Mogilno
LKS Cieniawa 0-1 Przetakówka Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-0 Tabaszovia Tabaszowa
.
Kolejka 10 – 25 października
Pauza: Tabaszovia Tabaszowa.
Przetakówka Nowy Sącz 0-4 Zamczysko Marcinkowice
Wicher Mogilno 5-2 LKS Cieniawa
Chruślice Nowy Sącz 2-1 LKS Ubiad
Jaworzynka Gołkowice 0-3 Amator Paszyn
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 Górka Szczereż
.
Kolejka 11 – 8 listopada
Pauza: Górka Szczereż.
Amator Paszyn 5-4 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Ubiad 3-1 Jaworzynka Gołkowice
LKS Cieniawa 0-2 Chruślice Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 2-4 Wicher Mogilno
Tabaszovia Tabaszowa 2-0 Przetakówka Nowy Sącz
.
Kolejka 12 – 3 czerwca
Pauza: Przetakówka Nowy Sącz.
Jaworzynka Gołkowice 0-1 LKS Cieniawa
Tabaszovia Tabaszowa 0-7 Wicher Mogilno
Zamczysko Marcinkowice 1-0 Chruślice Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Amator Paszyn 6-2 Górka Szczereż
.
Kolejka 13 – 25 kwietnia
Pauza: Amator Paszyn.
Górka Szczereż 3-3 LKS Ubiad
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 LKS Cieniawa
Jaworzynka Gołkowice 3-0 Zamczysko Marcinkowice
Chruślice Nowy Sącz 3-0 Tabaszovia Tabaszowa
Wicher Mogilno 7-0 Przetakówka Nowy Sącz
.
Kolejka 14 – 2 maja
Pauza: Wicher Mogilno.
Przetakówka Nowy Sącz 0-5 Chruślice Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa 1-2 Jaworzynka Gołkowice
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Cieniawa 8-2 Górka Szczereż
LKS Ubiad 4-2 Amator Paszyn
.
Kolejka 15 – 9 maja
Pauza: LKS Ubiad.
Amator Paszyn 4-2 LKS Cieniawa
Górka Szczereż 2-4 Zamczysko Marcinkowice
Biegoniczanka Nowy Sącz 7-3 Tabaszovia Tabaszowa
Jaworzynka Gołkowice 1-0 Przetakówka Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 1-1 Wicher Mogilno
.
Kolejka 16 – 17 czerwca
Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
Wicher Mogilno 2-1 Jaworzynka Gołkowice
Przetakówka Nowy Sącz 6-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Tabaszovia Tabaszowa 3-0 Górka Szczereż
(wo) goście nie przystąpili do meczu
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Amator Paszyn
LKS Cieniawa 2-0 LKS Ubiad
.
Kolejka 17 – 4 lipca
Pauza: LKS Cieniawa.
LKS Ubiad 4-2 Zamczysko Marcinkowice
Amator Paszyn Tabaszovia Tabaszowa
Górka Szczereż 2-0 Przetakówka Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Wicher Mogilno
Jaworzynka Gołkowice 1-2 Chruślice Nowy Sącz
.
Kolejka 18 – 30 maja
Pauza: Jaworzynka Gołkowice.
Chruślice Nowy Sącz 3-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Wicher Mogilno 4-1 Górka Szczereż
Przetakówka Nowy Sącz 2-3 Amator Paszyn
Tabaszovia Tabaszowa 1-1 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 1-1 LKS Cieniawa
.
Kolejka 19 – 6 czerwca
Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
Przetakówka Nowy Sącz 1-2 LKS Ubiad
LKS Cieniawa 2-5 Tabaszovia Tabaszowa
Amator Paszyn 1-5 Wicher Mogilno
Górka Szczereż 2-4 Chruślice Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-2 Jaworzynka Gołkowice
.
Kolejka 20 – 13 czerwca
Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz.
Jaworzynka Gołkowice 4-2 Górka Szczereż
Chruślice Nowy Sącz 3-1 Amator Paszyn
Wicher Mogilno 2-1 LKS Ubiad
Przetakówka Nowy Sącz 2-4 LKS Cieniawa
Tabaszovia Tabaszowa 0-3 Zamczysko Marcinkowice
(wo) gospodarze nie przystąpili do meczu
.
Kolejka 21 – 20 czerwca
Pauza: Tabaszovia Tabaszowa.
Zamczysko Marcinkowice 5-0 Przetakówka Nowy Sącz
LKS Cieniawa 1-5 Wicher Mogilno
LKS Ubiad 8-2 Chruślice Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-2 Jaworzynka Gołkowice
Górka Szczereż 4-4 Biegoniczanka Nowy Sącz
.
Kolejka 22 – 26 czerwca
Pauza: Górka Szczereż.
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Amator Paszyn
Jaworzynka Gołkowice 4-0 LKS Ubiad
Chruślice Nowy Sącz 2-3 LKS Cieniawa
Wicher Mogilno 5-2 Zamczysko Marcinkowice
Przetakówka Nowy Sącz 2-1 Tabaszovia Tabaszowa

Tabela: zakończenie sezonu 2009/10

1 Wicher Mogilno 20 49 79-25
2 Zamczysko Marcinkowice 20 39 46-31
3 Chruślice Nowy Sącz 20 37 44-36
4 Amator Paszyn 20 35 52-41
5 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 34 58-41
6 Jaworzynka Gołkowice 20 31 42-30
7 LKS Ubiad 20 30 44-36
8 LKS Cieniawa 20 20 33-49
9 Tabaszovia Tabaszowa 20 18 28-56
10 Górka Szczereż 20 13 48-70
11 Przetakówka Nowy Sącz 20 9 21-80

Legenda:
w kolejności: pozycja w tabeli, zespół, mecze, punkty, bramki

Skład seniorów 2009/10:

Bramkarze: Jarosław Buźniak, Michał Strzelczyk,
Obrońcy: Bartłomiej Dorula, Dariusz Gwiżdż, Stanisław Stefański, Sławomir Jasiński, Andrzej Kubisztal, Mirosław Leśniak.
Pomocnicy: Tomasz Jasiński, Arkadiusz Buźniak, Mateusz Gwiżdż, Paweł Uryga, Łukasz Lackosz, Jakub Prokopowicz, Piotr Węgrzyn, Marcin Bocheński, Dariusz Skrzypiec,
Napastnicy: Robert Buźniak, Tomasz Ciągło, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ziobrowski

Awans:
Wicher Mogilno
Zamczysko Marcinkowice

Podsumowanie sezonu 2009/10 tutaj

.

komentowanie zablokowane.

|