sparing Chruślice – Marcinkowice

KS Chruślice – Zamczysko Marcinkowice 1-1 (0-0)
Bramka: R.Buźniak

W sobotę 17.03.18 został rozegrany kolejny sparing tym razem z drużyną Zamczysko Marcinkowice która to jest wiceliderem B-klasy i ma sporą chęć awansu do klasy A.
W naszym zespole nie mogło zagrać kilku podstawowych zawodników z powodu kontuzji lub pracy zawodowej. Mecz był rozgrywany na zmrożonym boisku, przy porywistym wietrze.Nasza drużyna grając w dziesięcioosobowym składzie, nastawiła się na kurczową obronę i grę z kontry. Więcej z gry mieli zawodnicy Zamczyska, ale to wszystko kończyło się na dobrze grającej obronie, którą dyrygował nie po raz pierwszy Daniel Griński. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:0 zdecydowanie pod dyktando z drużyny Marcinkowic, która posiadała zdecydowaną przewagę. W drugiej połowie przewaga Zamczyska jeszcze się zwiększyła, ale bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Jan Basta, broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Robert Buźniak, który strzałem prawie z połowy boiska pod porzeczkę nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Bramka stadiony świata. Drużyna z Marcinkowic zdobyła gola na 1:1 w końcówce meczu z rzutu karnego, po faulu Wojciecha Michalika. Zawodnicy Chruślic w pełni zrealizowali założenia taktyczne w defensywie i szczęśliwie dowieźli korzystny rezultat do końca spotkania. Wynik można uznać jednak za niespodziankę.

Skład: Basta, Marcisz, Griński, Majoch, zawodnik testowany, Michalik, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Nędza, R. Buźniak.

komentowanie zablokowane.

|